Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CREBSK20 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CREBSK20 20 Qt Steamer Basket with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CREBSK20 |
| Manufacturer Part # | CREBSK20 |
| Height | 10.5" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CREBSK20 20 Qt Steamer Basket