RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE0852063 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor CRE0852063 3.55 Inch Terminal Block Electric - 300V 25A
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0852063 |
| Manufacturer Part # | CRE0852063 |
| Height | 1.55" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0852063 Terminal Block 3 Pos 300v 25a
