- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cres Cor CRE0848112 4.75 Inch Probe 6 Channels 28 Leads Durable Design
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0848112 |
| Manufacturer Part # | CRE0848112 |
| Height | 0.9" |
| Width | 4.75" |
| Depth | 11.85" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0848112 Probe 6 28 Leads
