RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE081002906 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor CRE081002906 12.5 Foot Power Cord Electric OEM Cable
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE081002906 |
| Manufacturer Part # | CRE081002906 |
| Height | 3" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 8.6" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE081002906 Power Cord 120v 12.5'l
