RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE0769203K commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor CRE0769203K 6.6 Inch Blower Kit 90 CFM Electric Durable Airflow
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0769203K |
| Manufacturer Part # | CRE0769203K |
| Height | 6.4" |
| Width | 6.6" |
| Depth | 8.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0769203K Blower Kit 90cfm 120v 50/60hz
