RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE0769167 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor CRE0769167 3.5 Inch Metal Guard Fan for Commercial Ventilation
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0769167 |
| Manufacturer Part # | CRE0769167 |
| Height | 0.3" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 3.55" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0769167 Guard Fan
