RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor CRE0567274P cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor CRE0567274P 24 Inch Screw Phillips Center Sink Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | CRE0567274P |
| Manufacturer Part # | CRE0567274P |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor CRE0567274P Screw Phlps Cntrsnk #10 24 X 1 3/4"
