FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer CR30-2M food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer CR30-2M 10 Inch Stainless Steel Planetary Mixer with Hub and S
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | CR30-2M |
| Manufacturer Part # | CR30-2M |
| Height | 10" |
| Width | 10" |
| Depth | 16" |
| Weight | 3.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer CR30-2M Kodiak Planetary Complete With Hub And S