RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CR-36214 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CR-36214 Connector Tap Housing G02t Jwpf vsle s OEM Component
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CR-36214 |
| Manufacturer Part # | CR-36214 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CR-36214 Jst Connector Tap Housin G02t Jwpf Vsle S