RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CR-33510 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CR-33510 1 Inch Connector Terminal Insulated for 18 Inch Systems
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CR-33510 |
| Manufacturer Part # | CR-33510 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CR-33510 Connector Term .187" F Q Slidefull Insul.for 18