RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield CQQ0011S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield CQQ0011S 12 Inch OEM Element Blower Kit for Ffhs16
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | CQQ0011S |
| Manufacturer Part # | CQQ0011S |
| Height | 6.85" |
| Width | 12.7" |
| Depth | 21.5" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield CQQ0011S Assy Kit Ffhs16 Element/blower