RestaurantSupply.com is your trusted source for Cadco countertop warmers and display cases.
- Authorized Cadco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cadco CPROBE countertop warmers and display cases
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cadco CPROBE 2 Inch Stainless Steel Electric Probe with 48 Inch Cord
| Manufacturer | Caddy |
|---|---|
| Model Number | CPROBE |
| Manufacturer Part # | CPROBE |
| Height | 4.7" |
| Width | 2" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Caddy CPROBE Probe T Stat Warm-200-to-400f 48" 120v Cord, 5/16" X 2-1/4" Probe, 1-1/2" Ctrs On Electrical Pins., Cadco Warming Tray
