Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CPLA01RA028 22 Inch Aluminum Fan Blade for HVAC Systems
Item:
#1454469
Technical details
| Manufacturer | Carrier |
|---|---|
| Model Number | CPLA01RA028 |
| Manufacturer Part # | CPLA01RA028 |
| Height | 6" |
| Width | 22.5" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CPLA01RA028 22 Inch Aluminum Fan Blade for HVAC Systems
