Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cambro trays.
- Authorized Cambro dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cambro CP15-110 trays
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cambro CP15-110 1.5 Quarts Crock with Lid Impact-Resistant Black
| Manufacturer | Cambro |
|---|---|
| Model Number | CP15-110 |
| Manufacturer Part # | CP15-110 |
| Height | 5" |
| Width | 7" |
| Depth | 7" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cambro CP15-110 Crock W/lid 1.5 Qt 110 Black