FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for BKI (Barbeque King) cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized BKI (Barbeque King) dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock BKI (Barbeque King) CP0053 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
BKI (Barbeque King) CP0053 6 Inch I/O Board OEM for BKI Barbeque King Equipments
| Manufacturer | BKI (Barbeque King) |
|---|---|
| Model Number | CP0053 |
| Manufacturer Part # | CP0053 |
| Height | 2.75" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 13.9" |
| Weight | 1.96 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
BKI (Barbeque King) CP0053 I/o Board For Cp0047 Epc 1378
