Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CP-108 7.35 Inch Stainless Steel Screen for Waste Disposal
Item:
#1482633
Technical details
| Manufacturer | Hammerall Disposer Co. |
|---|---|
| Model Number | CP-108 |
| Manufacturer Part # | CP-108 |
| Height | 5.2" |
| Width | 7.35" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CP-108 7.35 Inch Stainless Steel Screen for Waste Disposal