FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints COP-504W 23.63 Inch High Temp Undercounter Dishwasher with 37 Racks/hr
| Manufacturer | Fagor |
|---|---|
| Model Number | COP-504W |
| Manufacturer Part # | COP-504W |
| Height | 32.75" |
| Width | 23.63" |
| Depth | 23.63" |
| Weight | 174 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fagor COP-504W High Temp U/c Dishwasher 37 Racks/hr