Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints CONV-ORHP-336-E-C-LP Retrofit Kit for Commercial Gas Equipment
Item:
#1513756
Technical details
| Manufacturer | Rankin Delux |
|---|---|
| Model Number | CONV-ORHP-336-E-C-LP |
| Manufacturer Part # | CONV-ORHP-336-E-C-LP |
| Height | 2.6" |
| Width | 2.6" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 5.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints CONV-ORHP-336-E-C-LP Retrofit Kit for Commercial Gas Equipment
$160.11
Unit price
/
Unavailable