Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef CON300712134 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef CON300712134 1 Inch Control Kit OEM Turbochef Calibration Components
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | CON300712134 |
| Manufacturer Part # | CON300712134 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef CON300712134 Service Kit Control Boa Rd Ngc