FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef CON-7013 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef CON-7013 6.05 Inch Motor Controller Service Kit for Ovens
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | CON-7013 |
| Manufacturer Part # | CON-7013 |
| Height | 3.05" |
| Width | 6.05" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 2.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef CON-7013 Motor Controller Service Kit Bmsc Single Axis, Turbochef Convection Oven Hhb2, Convection & Microwave Oven Ngc2
