RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef CON-3009-1-27 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef CON-3009-1-27 Control Board with Sound Device Smart Card and Cable Tie
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | CON-3009-1-27 |
| Manufacturer Part # | CON-3009-1-27 |
| Height | 3.3" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef CON-3009-1-27 Control Board, With Sound Device Smart Card And Cable Tie, Turbochef
