Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef CON-3009-1-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef CON-3009-1-1 8 Inch Control Board with Sage 2 Amc for C3 Series
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | CON-3009-1-1 |
| Manufacturer Part # | CON-3009-1-1 |
| Height | 6" |
| Width | 8" |
| Depth | 11" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef CON-3009-1-1 Svc Kit C3 Ctl Brd Sage 2 Amc