Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef CON-3007-1-1 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef CON-3007-1-1 6.9 Inch Control Board and Sound Device for Ovens
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | CON-3007-1-1 |
| Manufacturer Part # | CON-3007-1-1 |
| Height | 3.35" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 10.2" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef CON-3007-1-1 Control Board Generic, With Sound Device Smart Card And Cable Tie, Turbochef Convection & Microwave Oven Generic Tornado
