Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef CON-3006-3 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef CON-3006-3 6.85 Inch Control Board Service Kit Stainless Steel
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | CON-3006-3 |
| Manufacturer Part # | CON-3006-3 |
| Height | 3.25" |
| Width | 6.85" |
| Depth | 10.1" |
| Weight | 0.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef CON-3006-3 Service Kit Control Boa Rd Enc
