Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Other aftermarket pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Engineered to match existing Other units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Other CNT5-265 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator CNT5-265 16.5 Inch Shelf Corrosion Resistant Storage Component
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CNT5-265 |
| Manufacturer Part # | CNT5-265 |
| Height | 0.25" |
| Width | 16.5" |
| Depth | 21.5" |
| Weight | 3.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CNT5-265 Shelf 21 1/2 X 16 1/2 Con
