Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius aftermarket impact doors.
- Engineered to match existing Cornelius units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cornelius CNT2-706 impact doors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius CNT2-706 24.5 Inch Magnetic Door Gasket Gray Vinyl - Continental
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CNT2-706 |
| Manufacturer Part # | CNT2-706 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 8" |
| Weight | 1.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CNT2-706 Magnetic Door Gasket 24.5" X 25.25"d To D, Mag 5/8" Base 1" High 9/16", Gray Vinyl 4 Sided Dart Mount, Continental
