Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Cornelius units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cornelius CNT2-705 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius CNT2-705 22 1/2 Inch X 25 1/2 Inch Door Gasket Replacement
| Fits with Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CNT2-705 |
| Manufacturer Part # | CNT2-705 |
| Height | 1.5" |
| Width | 9" |
| Depth | 29.5" |
| Weight | 1.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CNT2-705 Door Gasket 22 1/2" X 25 1/2"
