RestaurantSupply.com is your trusted source for Comark thermometers.
- Authorized Comark dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Comark CMRKDT600K thermometers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Comark CMRKDT600K 5 Inch Stainless Steel Oven Thermometer 100 to 600F with Mount Stand
| Manufacturer | Comark |
|---|---|
| Model Number | CMRKDT600K |
| Manufacturer Part # | CMRKDT600K |
| Height | 1" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Comark CMRKDT600K Staimless Steel Oven Thermometer, Size 5" Folded [range 100-600f] Mount Stand
