RestaurantSupply.com is your trusted source for Bevles cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Bevles dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bevles CMMOTOR cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bevles CMMOTOR CMMOTOR 3.15 Inch Electric Motor OEM Replacement
| Manufacturer | Bevles |
|---|---|
| Model Number | CMMOTOR |
| Manufacturer Part # | CMMOTOR |
| Height | 2.35" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bevles CMMOTOR Excalibur Motor 120v 60hz