RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator CM6-3501 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator CM6-3501 5 Inch Drain Pan Evap Plastic for Refrigeration
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CM6-3501 |
| Manufacturer Part # | CM6-3501 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 53" |
| Weight | 1.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CM6-3501 Drain Pan Evap New Style