RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator CM6-2303 reach-in freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator CM6-2303 12 Inch Evap Drain Pan Fan Panel
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CM6-2303 |
| Manufacturer Part # | CM6-2303 |
| Height | 7" |
| Width | 12" |
| Depth | 64" |
| Weight | 75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CM6-2303 Evap Drain Pan / Fan Panel