RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator CM6-1944 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator CM6-1944 7 Inch OEM Drain Pan Evap Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CM6-1944 |
| Manufacturer Part # | CM6-1944 |
| Height | 6" |
| Width | 7" |
| Depth | 48" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CM6-1944 Drain Pan Evap
