RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator CM6-1235 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator CM6-1235 4 Inch Drain Pan Evaporator with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CM6-1235 |
| Manufacturer Part # | CM6-1235 |
| Height | 1" |
| Width | 4" |
| Depth | 87" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CM6-1235 Drain Pan Evap 88 15/16" X 2 27/32"