Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator CM6-0906 pass through and roll-in commercial refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator CM6-0906 6 Inch Drain Pan Evaporator Commercial Grade Polymer
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CM6-0906 |
| Manufacturer Part # | CM6-0906 |
| Height | 2" |
| Width | 6" |
| Depth | 37" |
| Weight | 0.95 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CM6-0906 Drain Pan Evaporator
