RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator CM4-0802 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator CM4-0802 7.7 Inch Aluminum Drain Tube Evaporator OEM Commercial
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CM4-0802 |
| Manufacturer Part # | CM4-0802 |
| Height | 0.55" |
| Width | 7.7" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CM4-0802 Drain Tube Evap Aluminum 2 & 3 Section