RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator CM2-0588 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator CM2-0588 27 Inch Bevel Handle Door Stainless Steel - Durable Design
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CM2-0588 |
| Manufacturer Part # | CM2-0588 |
| Height | 3" |
| Width | 4" |
| Depth | 22.5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CM2-0588 Handle Door 27 60 (bevel 6 Deg.) (2) 2
