RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator CM1-2812 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator CM1-2812 12 15/16 Inch Divider Pan with Stainless Steel Construction
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | CM1-2812 |
| Manufacturer Part # | CM1-2812 |
| Height | 0.51" |
| Width | 1.04" |
| Depth | 12.9" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator CM1-2812 Divider Pan (12 15/16 X 1 1/32)
