RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam CM-22794 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam CM-22794 3/4 Inch Diameter Stainless Steel Clamp with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | CM-22794 |
| Manufacturer Part # | CM-22794 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam CM-22794 Clamps *ct Hss 20 S/s Ge Argear Clamp Range 3/4"
