Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints strip warmers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CLMP257 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CLMP257 10 Inch Display Case Gas 3 Trays Rear Door with Trays
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLMP257 |
| Manufacturer Part # | CLMP257 |
| Height | 13.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 15" |
| Weight | 30 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLMP257 Display Case 3 Trays Rear Door