Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CLM682 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CLM682 9 Inch Pitcher 2 Liter with Handle Plastic - OEM
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLM682 |
| Manufacturer Part # | CLM682 |
| Height | 10" |
| Width | 9" |
| Depth | 9" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLM682 Pitcher 2 Liter