Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints heated shelving parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CLM6062 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CLM6062 3 Inch OEM Sign Decafe with Available Shipping - 1 Section
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLM6062 |
| Manufacturer Part # | CLM6062 |
| Height | 2" |
| Width | 3" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLM6062 Sign Decafe 3x1x2