Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CLM526 Tabletop Cardholder 8.5 Inch OEM with Durable Design - Cardholder
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLM526 |
| Manufacturer Part # | CLM526 |
| Height | 11" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLM526 Tabletop Cardholder