Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints uninsulated beverage dispensers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CLM252 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CLM252 19 Inch Display Case Electric 3 Shelves Stainless Steel - Display Case
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLM252 |
| Manufacturer Part # | CLM252 |
| Height | 18" |
| Width | 19" |
| Depth | 27" |
| Weight | 19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLM252 Display Case 3 Shelves