Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints uninsulated beverage dispensers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CLM2283010 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CLM2283010 3 Inch Hot Water Bev Tent OEM Stainless Steel - Available
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLM2283010 |
| Manufacturer Part # | CLM2283010 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLM2283010 Bev Tent Hot Water