Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CLM17333 3 Gal Sq Glass Infusion Dispenser - OEM
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLM17333 |
| Manufacturer Part # | CLM17333 |
| Height | 26" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 13.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLM17333 Infusion Disp 3 Gal Sq Glass