Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CLM171513 15 Inch Cond/lid Organizer 2 Tier Stainless Steel - 2 Tier
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLM171513 |
| Manufacturer Part # | CLM171513 |
| Height | 12" |
| Width | 15" |
| Depth | 14" |
| Weight | 23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLM171513 Cond/lid Organ 2 Tier