Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints CLM16023INF13 3 Gal Beverage Dispenser Gas OEM Stainless Steel with Infuser
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLM16023INF13 |
| Manufacturer Part # | CLM16023INF13 |
| Height | 25.75" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 9.5" |
| Weight | 32 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLM16023INF13 Bev Disp Infus 3 Gal