Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints strip warmers.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints CLM1516413 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
AllPoints CLM1516413 12 Inch Lid Ramekin Holder Large with Stainless Steel - OEM
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | CLM1516413 |
| Manufacturer Part # | CLM1516413 |
| Height | 7" |
| Width | 12" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints CLM1516413 Lid/ramekin Hldr Lrg