RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland ivory china dinnerware.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant dinnerware and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland 2064020 ivory china dinnerware
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland 2064020 Gas Boiler Burner Unit for Commercial Use
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 2064020 |
| Manufacturer Part # | 2064020 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 2064020 Boiler Burner Unit 6.20 Cpl Co