- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland 109239-CLE 2.95 Inch Timer Recycling Interval Electric
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | 109239-CLE |
| Manufacturer Part # | 109239-CLE |
| Height | 1.4" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.2" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland 109239-CLE Timer Recycling Interval 3 Se
